Program

Szórakoztató programok Bad Goisernben, a Marktplatz-on

newsbild

Az ORF színpadán a kiváló műsorvezetőkből álló csapat - Heinz Hörhager, Jakob Fischer és Adi Niederkorn - gondoskodik a jó hangulatról.

Itt biztosan nem fogsz unatkozni!

Július 12., péntek

09.00 óra: Monocikli downhill edzés (10.30-ig)

10.00 órától: Bike Expo a start és a célba érkezés helyszínének közelében (20 óráig)

11.00 óra: eMTB technikai tréning Greta Weithalerrel (a Bosch támogatásával)

12.00 órától: Grillcsirke étkezési lehetőség a Díszsátorban

12.00 órától: Lehetőség nyílik helikopteres pályamegtekintésre (kb. 18 óráig)

13.00 órától: Aktív, foglalkoztató gyerekprogramok és arcfestés

13.00 óra: vezetett eMTB túra a Bosch támogatásával

13.00 óra: Monocikli downhill edzés (14.30-ig)

13.30: Rajtszámfelvétel az általános iskola épületében (Volksschule) (20.30-ig)

14.00 óra: Ingyenes Pumptrack tréning (14.45-ig)

14.30: eMTB technikai tréning Greta Weithalerrel

15.00 óra: Tésztaparty és Bike & More filmdélután a Díszteremben (21 óráig)

15.00 óra: Kerékpártúra gyerekeknek Andi Goldbergerrel és a Trophy győztes Wolfgang Krenn-nel (16 óráig)

16.00 óra: ingyenes Pumptrack tréning (16.45-ig)

17.00 óra: Dirt-Bike-Show a start és a célba érkezés helyszínén

17.30: Sunset-Ride Greta Weithalerrel a Bosch támogatásával

18.00 óra: Monocikli downhill rajtja (célbaérkezés 18.15 és 19 óra között)

18.30: Autogramosztás Andi Goldbergerrel, Christian Hofmann-nal és a "Fischer Csapat"-tal a Díszsátorban (Festzelt)

19.00 óra: Versenyzők bemutatása és megbeszélés a Díszsátorban (Festzelt)

20.00 óra: Monocikli downhill díjkiosztó a Díszsátorban (Festzelt)

20.15: Pre-Race-Party a La Rochelle Band-del a Díszsátorban (Festzelt)

Július 13., szombat

04.00 órától: Reggeli a Maislinger Pékségben (Bäckerei Maislinger)

05.00 óra: "A" táv rajtja (Marktplatz / Piactér, Bad Goisern)

07.00 órától: Rajtszámfelvétele a az általános iskola épületében (Volksschule)

08.00 órától:  Helikopteres panoráma- és ingajáratok (kb. 19 óráig)

08.30: Polgármesteri köszöntő

09.00 órától: Bike Expo a start és célba érkezés helyszínének közelében (20 óráig)


09.00 óra: "B" táv rajtja (1. rajtblokk - menetidő 7 óra 15 perc alatt)
09.05: 2. rajtblokk - menetidő 8 óra 45 perc alatt
09.10: 3. rajtblokk - menetidő 8 óra 45 perc felett

09.45: Vezetett eMTB túra a Bosch támogatásával

10.00 órától: Aktív, foglalkoztató gyerekprogramok és arcfestés

10.13: "Gravel" maraton rajtja Obertraunban (powered by Dachstein-Salzkammergut)
10.15: "C" táv rajtja Obertraunban (1. rajtblokk - menetidő 4 óra 30 perc alatt)
10.18: 2. rajtblokk - menetidő 5 óra 30 perc alatt
10.21: 3. rajtblokk - menetidő 5 óra 30 perc felett

11.00: Vezetett eMTB túra Hari Maier-rel

11.00: "E" táv rajtja (1. rajtblokk - menetidő 3 óra 15 perc alatt)
11.05: 2. rajtblokk - menetidő 3 óra 45 perc alatt
11.10: 3. rajtblokk - menetidő 3 óra 45 perc felett

11.50: "F" táv és az Osztrák Községi Bajnokság rajtja

12.15: "G" táv és a Felső-Ausztriai Községi Bajnokság rajtja
12.20: "G" táv monocikli marton rajtja

12.30: Bosch eMTB Challenge rajtja a Bosch standnál a Trek támogatásával

13.00 óra:Vezetett eMTB túra a Bosch támogatásával

13.00 óra: "D" táv rajtja Bad Ischlben

13.00 órától: Junior Trophy rajtszámfelvétel az általános iskola épületében (Volksschule) (19 óráig)

13.00: "Gravel" maraton első célba érkező versenyzői

13.05: "G" táv első célba érkező versenyzői

13.10: "E" táv első célba érkező versenyzői

13.20: "F" táv első célba érkező versenyzői

13.25: "C" táv első célba érkező versenyzői

14.00 óra: "B" táv első célba érkező versenyzői

14.20: "A" táv első célba érkező versenyzői

15.00 óra: Vezetett eMTB túra a Bosch támogatásával

15.30: "D" táv első célba érkező versenyzői

16.10: "A" táv első célba érkező női versenyzői


17.00 óra: Vezetett eMTB túra a Bosch támogatásával

17.00 óra: Felső-Ausztriai Községi Bajnokság díjkiosztója - "G" táv

17.15: Osztrák Községi Bajnokság díjkiosztója - "F" táv


17.30: Korcsoportos és különdíjkiosztó - "G" táv

18.00 óra: Korcsoportos és különdíjkiosztó - "F" táv

18.30: Sunset-Ride a Trophy vezetőivel az Ewige Wand-hoz

18.30: Korcsoportos és külödíjkiosztó - "E" táv

19.00 óra: Bosch eMTB Challenge díjkiosztója a Trek támogatásával

19.30: Korcsoportos és különdíjkiosztó - "D" táv


20.00 óra: Korcsoportos és különdíjkiosztó - "C" táv

20.30: Felajánlás átadása a DEBRA Austria für die Schmetterlingskinder Alapítvány számára

21.30: Korcsoportos és különdíjkiosztó - "B" táv

22.00 óra: Korcsoportos és különdíjkiosztó - "A" táv

22.30: Csapatok díjkiosztója (VKB Business Trophy, Feuerwehr MTB Marathon, Slow Motion versenyszám)


23.00 óra: Tombola nyeremények kisorsolása 10.000 Euro értékben a megjelent versenyzők között (A sorsjegyeket 20 óra és 22.45 között a színpad mellett elhelyezett zöld dobozokba dobjátok!)

23.00: "After-Race-Party" DJ Stocki-val a Schloss Neuwildensteinben (02.30-ig)

23.30: A legjobb szurkolózónák díjkiosztója

Július 14., vasárnap

08.00 órától: Junior Trophy rajtszámfelvétel az általános iskola épületében  (Volksschule) (13:30-ig)

09.00 órától: Bike Expo a start és célba érkezés helyszínének közelében (12.30-ig)

09.00 órától: Helikopteres sétarepülés (kb. 17.00 óráig)

09.00 órától: A Pumptrack verseny egyéni rajtjai a bad goserni Pumptrack pályánál (12.30-ig)

09.30: Vezetett eMTB túra a Bosch támogatásával

10.00 órától: Aktív, foglalkoztató gyerekprogramok és arcfestés

10.00 óra: Vezetett eMTB túra Hari Maier-rel

10.00 óra: Junior Trophy U15 rajtja a Marktplatzon

10.00 óra: Junior Trophy Parcours 12" egyéni rajtjai a Sport Zopf és az Edelweiss Apotheke (gyógszertár) között

10.00 óra: Easy-Sunday-Ride Matthias Grick-kel, a  KTM MTB Factory Team-től

11.00 óra: Intersport-eBike-Túra az extrémsportoló Lukas Kaufmannal az Ewige Wand-hoz

11.00 óra: Junior Trophy Parcours 14 - 16" egyéni rajtjai a Sport Zopf és az Edelweiss Apotheke (gyógyszertár) között

11.00 óra: Junior Trophy U13 - fiúk rajtja a Marktplatzon

11.03: Junior Trophy U13 - lányok rajtja a Marktplatzon

11.30: Vezetett eMTB túra a Bosch támogatásával

12.00 óra: Junior Trophy U11 - lányok rajtja a Marktplatzon

12.00 órától: Grillcsirke étkezési lehetőség a Díszsátorban

12.30: Junior Trophy Parcours 18 - 22" egyéni rajtjai a Sport Zopf és az Edelweiss Apotheke (gyógyszertár) között

12.30: Junior Trophy U11 - fiúk rajtja a Marktplatzon

13.00: Junior Trophy U9 - lányok rajtja a Marktplatzon

13.15: Junior Trophy U13 és U15 díjkiosztója, végül tombola a 2005-2008. között születettek számára

13.30: Junior Trophy U9 - fiúk rajtja a Marktplatzon

14.00: Junior Trophy U7- lányok rajtja a Marktplatzon

14.00: Junior Trophy Parcours 24 - 29" egyéni rajtjai a Sport Zopf és az Edelweiss Apotheke (gyógyszertár) között

14.15: Pump the Trophy díjkiosztója a Díszsátorban

14.30: Junior Trophy U7 - fiúk rajtja a Marktplatzon

15.00 óra: Junior Trophy U7-U11 díjkiosztója, végül tombola a 2009-2016. között születettek számára