Programma

Marktplaatsfeest in Bad Goisern

newsbild

Op het ORF-pordium zorgt een topteam van presentatoren met onder andere Heinz Hörhager, Jakob Fischer en Adi Niederkorn voor een goede sfeer onder de talrijke bezoekers.

Je gaat je zeker niet vervelen tijdens dit programma!

2019

Donderdag 11 juli

18.00 uur Trainingsrun voor de eenwieler-downhill race (tot 19:30 uur)

Vanaf 19:00 uur Trophy warm-up in de Beisl werkplaats (Schloss Neuwildenstein)

19.30 uur Impressies van de "grootste, mooiste en extreemste MTB-marathons ter wereld", met Lukas Kaufmann in het gemeentehuis

Vrijdag 12 juli

09:00 uur Trainingsrun voor de eenwieler-downhill (tot 10:30 uur)

10.00 uur Bike markt in het start-/finishgebied (tot 20.00 uur)

11.00 uur: eMTB-rijtechniektraining, met Greta Weithaler. ePowered By Bosch

vanaf 12.00 uur Lunch in de feesttent met geroosterde kippetjes

vanaf 12.00 uur mogelijkheid om het parkoers te verkennen met de Helikopter (tot ca 18.00 uur)

vanaf 13.00 Kinderprogramma met diverse leuke activiteiten en schminken

13.00 uur
: eMTB-toeren met gids, ePowered By Bosch

13:00 uur Trainingsrun voor de eenwieler-downhill  (tot 14:30 uur)

13.30 uur Startnummeruitgifte voor de marathon in de Volksschule (tot 20.30 uur)

14:00 uur Gratis Pumptrack training (tot 14:45 uur)

14.30 uur: eMTB-rijtechniektraining met Greta Weithaler

15.00 uur Pasta-Party en Bike&More filmmiddag in de feestzaal (tot 21.00 uur)

15:00 uur Biketoer voor kinderen met Andi Goldberger en Trophy-winnaar Wolfgang Krenn (tot 16:00 uur)

16:00 uur Gratis Pumptrack training (tot 16:45 uur)

17.00 uur Dirt-bike show in het gebied rond start/finish

17:30 uur Sunset-ride met Greta Weithaler, ePowered by Bosch

18:00 uur Start eenwieler-downhill (finishtijd tussen 18:15 en 19:00 uur)

18:30 Handtekeningensessie met Andi Goldberger, Christian Hoffman en overige leden van het Fisher-team in de feesttent
  
19.00 Rijderspresentatie & laatste bespreking voor de race in de feesttent

20.00 uur Huldiging van de eenwieler-downhill-rijders in de feesttent

20:15 Pre-race-party in de feesttent met La Rochelle Band LIVE (Support act: Velar Prana) in de feesttent

Zaterdag 13 juli

vanaf 04.00 uur ontbijt in de bakkerij Maislinger

05.00 uur Start afstand A (Marktplein Bad Goisern)

vanaf 7.00 uur Startnummeruitgifte in de Volksschule

vanaf 08.00 uur Rondvluchten en shuttlevluchten met de Helikopter (tot ca. 19.00 uur)

08.30 uur Begroeting door de burgemeester

vanaf 09.00 uur Bike-markt bij start- en finish (tot 20.00 uur)

09.00 uur Start afstand B (1e startblok - rijdtijd onder de 7 uur en 15 minuten)
09.05 uur  2e startblok - rijdtijd onder de 8 uur en 45 minuten
09.10 uur  3e startblok - rijdtijd meer dan 8 uur en 45 minuten

09.45 uur: eMTB-toeren met gids, ePowered by Bosch

vanaf 10.00 uur Kinderprogramma met diverse leuke activiteiten schminken

10.13 uur Start Gravel-Marathon in Obertraun, powered by Dachstein-Salzkammergut
10.15 uur Start afstand C in Obertraun (1e startblok - rijdtijd onder de 4 uur en 30 minuten)
10.18 uur 2e startblok - rijdtijd onder de 5 uur en 30 minuten
10.21 uur 3e startblok - rijdtijd meer dan 5 uur en 30 minuten

11.00 uur Start afstand E (1e startblok - rijdtijd onder de 3 uur en 15 minuten)
11.05 uur  2e startblok - rijdtijd onder de 3 uur en 45 minuten
11.10 uur  3e startblok - rijdtijd meer dan 3 uur en 45 minuten

11.50 uur Start afstand F, insclusief Oostenrijkse Gemeentelijke kampioenschappen

12.15 uur Start afstand G, inclusief Oostenrijkse Gemeentelijke kampioenschappen

12.20 uur Start afstand G Eenwieler-mararthon

12.30 uur Start Bosch eMTB Challenge supported by Trek vanaf de Bosch-stand

13:00 eMTB-toer met gids ePowered by Bosch

13.00 uur Start afstand D in Bad Ischl

13.00 uur Startnummeruitgifte voor de Junior-Trophy in de Volksschule (tot 19 uur)

13:00 uur Eerste binnenkomsten van de Cyclcross/Gravel-marathon

13:05 uur Eerste binnenkomsten Afstand G

13.10 uur Eerste binnenkomsten Afstand E

13.20 uur Eerste binnenkomsten Afstand F

13.25 uur Eerste binnenkomsten  Afstand C 

14.00 uur Eerste binnenkomsten afstand B

14.20 uur Eerste binnenkomsten van de heren Afstand A

15:00 uur eMTB-toer met gids, ePowered by Bosch

15.30 uur Eerste binnenkomsten afstand D

16:10 uur Eerste binnenkomsten van de dames Afstand A

17:00 uur eMTB-toer met gids, ePowered by Bosch

17.00-18:00 uur Huldiging leeftijdsklassen en alle bijzondere klassementen van de afstand G en F

18:30 uur Sunset-ride met de Trophy-gidsen naar de Ewige Wand

18.30 uur Huldiging leeftijdsklassen en alle bijzondere klassementen van de afstand E

19:00 uur Huldiging Bosch eMTB Challenge supported by Trek

19.30 uur Huldiging leeftijdsklassen en alle bijzondere klassementen van de afstand D

20:00 uur Huldiging leeftijdsklassen en alle bijzondere klassementen van de afstand C

20:30 uur Overhandiging van de cheque aan de organisastie DEBRA Austria voor het goede doel

21.30 uur Huldiging leeftijdsklassen en bijzondere klassenementen afstand B

22.00 uur Huldiging leeftijdsklassen en alle bijzondere klassementen afstand A

22.30 Huldiging teamklassementen (VKB Business Throphy, Brandweer MTB Marathon en Slow Motion-klassement)

23.00 uur Verloting van de prijzen in natura ter waarde van 10.000 euro onder alle aanwezige deelnemers (Loten tussen 20:00 en 22.45 uur in de groene box naast het podium gooien!).

23.00 uur "After-Race-Party" met DJ Stocki in Schloss Neuwildenstein (tot 02.30 uur)

23:30 Oorkondes voor de beste Fan-zones


Zondag 14 juli

vanaf 08.00 uur Startnummeruitgifte Junior-Trophy (tot 13.30 uur) in de Volksschule

vanaf 09.00 uur Bike-markt bij start en finish (tot 12.30 uur)

Vanaf 09:00 uur mogelijkheid voor rondvluchten met de helikopter (tot ca. 17:00 uur)

Vanaf 09:00 uur Individuele starts voor de Pumptrack-wedstrijd op de pumptrack in Bad Goisern (tot 12:30 uur)

09.30 uur eMTB-toeren met gidsen, ePowered by Bosch

vanaf 10.00 uur Kinderprogramma met diverse leuke activiteiten en schminken

10:00 uur eMTB-toer met Hari Maier

10.00 uur Start van de Junior Trophy U15 op het Marktplaats

10.00 uur Individuele starts Junior Trophy-parkoers 12" tussen Sport Zopf en de Edelweiss Apotheek

10:30 uur Easy-Sunday-Ride met Matthias Grick van het KTM MTB Factory Team

11:00 uur Intersport e-Bike-toer met extreme-sports-atleet Lukas Kaufmann naar de Ewige Wand

11.00 uur Individuele starts Junior Trophy-parkoers 14 - 16" tussen Sport Zopf en de Edelweiss Apotheek

11.00 uur Start van de Junior Trophy U13 Jongens op de Marktplaats

11.03 uur Start van de Junior Trophy U13 meisjes op de Marktplaats

11.30 eMTB-toeren met gids, ePowered by Bosch

12.00 uur Start van de Junior Trophy U11 meisjes op de Marktplaats

Vanaf 12:00 uur Gegrilde kippetjes eten in de feesttent 

12.30 uur Individuele starts Junior Trophy-parkoers 18 - 22" tussen Sport Zopf en de Edelweiss Apotheek

12:30 Start Junior Trophy U11 jongens op de marktplaats

13:00 uur Start Junior Trophy U9 meisjes op de Marktplaats

13.15 uur Huldigingen van de Junior-Trophy U13 en U15, aansluitend Tombola voor de jaargangen 2005-2008

13.30 Start van de Junior Trophy U9 jongens op de Marktplaats

14.00 Start van de Junior Trophy U7 meisjes op de Marktplaats

14.00 uur Individuele starts Junior Trophy-parkoers 24 - 29" tussen Sport Zopf en de Edelweiss Apotheek

14:15 Huldiging Pump the Trophy in de feesttent

14:30 Start Junior Trophy U7 jongens op de Marktplaats

15.00 uur Huldigingen Junior-Trophy U7 tot U11, aansluitend Tombola voor de jaargangen 2009-2016