Programma

Marktplaatsfeest in Bad Goisern

newsbild

Op het ORF-pordium zorgt een topteam van presentatoren met onder andere Heinz Hörhager, Jakob Fischer en Adi Niederkorn een goede sfeer onder de talrijke bezoekers.

Je gaat je zeker niet vervelen tijdens dit programma!

2017

Vrijdag 13 juli

09:00 uur Trainingsrun voor de eenwieler-downhill (tot 19:30 uur)

10.00 uur Bike Expo in het start-/finishgebied (tot 20.00 uur)

11.00 uur: eMTB-rijtechniektraining, met Greta Weithaler. epowered By Bosch

vanaf 12.00 uur lunch in feesttent met geroosterde kippetjes

vanaf 12.00 uur mogelijkheid om het parkoers te verkennen met de Helikopter (tot ca 18.00 uur)

vanaf 13.00 Kinderprogramma met activiteitenprogramma en schminken

13.00 uur
: eMTB-toeren met gids, epowered By Bosch

13:00 uur Trainingsrun voor de eenwieler-downhill  (tot 14:30 uur)

13.30 uur Startnummeruitgifte voor de marathon in de Volksschule (tot 20.30 uur)

14:00 uur Gratis Pumptrack training (tot 14:45 uur)

14.30 uur: eMTB-rijtechniektraining met Greta Weithaler

15.00 uur Pasta-Party en Bike&More filmmiddag in de feestzaal (tot 21.00 uur)

15:00 uur Biketoer voor kinderen met Andi Goldberger en Trophy-winnaar Wolfgang Krenn (tot 16:00 uur)

16:00 uur Gratis Pumptrack training (tot 16:45 uur)

17.00 uur Dirt-bike show in het gebied rond start/finish

17:30 uur Sunset-ride met Greta Weithaler, epowered by Bosch

18:00 uur Start Eenwieler-downhill (finishtijd tussen 18:15 en 19:00 uur)

18:30 uur Handtekeningen-uurtje in de feesttent met Andrea Limbacher, Ramona Siebenhofer, Andi Goldberger en Christian Hoffman
  
19.00 Rijderspresentatie & laatste bespreking voor de race in de feesttent

20.00 uur Huldiging van de eenwieler-downhill-rijders in de feesttent

20:15 Pre-race-party met DJ Stocki en Krautschädl LIVE (ca 21:30 uur) in de feesttent

Zaterdag 14 juli

vanaf 04.00 uur ontbijt in bakkerij Maislinger

05.00 uur Start afstand A (Marktplein Bad Goisern)

vanaf 7.00 uur Startnummeruitgifte in de Volksschule

vanaf 08.00 uur Rondvluchten en shuttlevluchten met de Helikopter (tot ca. 19.00 uur)

08.30 uur Begroeting door de burgemeester

vanaf 09.00 uur Bike Expo bij start- en finish (tot 20.00 uur)

09.00 uur Start afstand B (1e startblok - rijdtijd onder de 7 uur en 15 minuten)
09.05 uur  2e startblok - rijdtijd onder de 8 uur en 45 minuten
09.10 uur  3e startblok - rijdtijd meer dan 8 uur en 45 minuten

09.45 uur: eMTB-toeren met gids, epowered by bosch

vanaf 10.00 uur Kinderprogramma met activiteitencentrrum en schminken

10.13 uur Start Gravel-Marathon in Obertraun
10.15 uur Start afstand C in Obertraun (1e startblok - rijdtijd onder de 4 uur en 30 minuten)
10.18 uur 2e startblok - rijdtijd onder de 5 uur en 30 minuten
10.21 uur 3e startblok - rijdtijd meer dan 5 uur en 30 minuten

11.00 uur Start afstand E (1e startblok - rijdtijd onder de 3 uur en 15 minuten)
11.05 uur  2e startblok - rijdtijd onder de 3 uur en 45 minuten
11.10 uur  3e startblok - rijdtijd meer dan 3 uur en 45 minuten

11.50 uur Start afstand F
11.55 uur Start afstand F Gemeentelijke kampioenschappen

12.15 uur Start afstand G
12.20 uur Start afstand G Gemeentelijke kampioenschappen
12.25 uur Start afstand G Eenwieler-mararthon

12.30 uur Start  (1e startblok) Bosch eMTB-challenge supported by Trek vanaf de Bosch-stand
12:50 uur Start (2e startblok) Bosch eMTB-challenge supported by Trek vanaf de Bosch-stand

13:00 eMTB-toer met gids epowered by Bosch

13.00 uur Start afstand D in Bad Ischl

13.00 uur Startnummeruitgifte voor de eenwieler-downhill en Junior-Trophy in de Volksschule (tot 19 uur)

13:00 uur Eerste binnenkomsten van de Gravel-marathon

13:05 uur Eerste binnenkomsten Afstand G

13:10 uur Start (3e starblok) Bosch eMTB-challenge supported by Trek vanaf de Bosch-stand

13.15 uur Eerste binnenkomsten van de afstand E

13.20 uur Eerste binnenkomsten van de afstand F

13.30 uur Eerste binnenkomsten van de afstand C 

14.00 uur Eerste binnenkomsten afstand B

14.50 uur Eerste binnenkomsten van afstand A

15:00 uur eMTB-toer met gids, epowered by Bosch

15.40 uur Eerste binnenkomsten afstand D

17:00 uur eMTB-toer met gids, epowered by Bosch

17.00-18:00 uur Huldiging leeftijdsklassen en alle bijzondere klassementen van de afstand G en F

18:30 uur Sunset-ride met de Trophy-gidsen naar de Ewige Wand

18.30 uur Huldiging leeftijdsklassen en alle bijzondere klassementen van de afstand E

19:00 uur Huldiging Boscj eMTB-challenge supported by Trek

19.30 uur Huldiging leeftijdsklassen en alle bijzondere klassementen afstand D

20:00 uur Huldiging leeftijdsklassen en alle bijzondere klassementen van de afstand C

20:30 uur Overhandigging cheque voor het goede doel

21.30 uur Huldiging leeftijdsklassen en bijzondere klassenementen afstand B

22.00 uur Huldiging leeftijdsklassen en alle bijzondere klassementen afstand A

22.30 Huldiging teamklasemente (VKB Business Thrropy, Brandweer MTB Marathon en Slow Motion-klassement)

23.00 uur Verloting van de prijzen in natura ter waarde van 6500 euro onder alle aanwezige deelnemers (Loten tussen 20:00 en 22.45 uur in de groene box naast het podium gooien!)

23.00 uur "After-Race-Party" met DJ Stocki in Schloss Neuwildenstein (tot 02.30 uur)

23:30 Oorkondes voor de beste Fan-zones


Zondag 15 juli

vanaf 08.00 uur Startnummeruitgifte Junior-Trophy (tot 13.00 uur) in de Volksschule

vanaf 09.00 uur Bike Expo bij start en finish (tot 12.30 uur)

Vanaf 09:00 uur mogelijkheid voor rondvluchten met de helicopter (tot ca. 17:00 uur)

Vanaf 09:00 uur Individuele starts van de Pump the Trophy, op de pumptrack in Bad Goisern (tot 12:30 uur)

09.30 eMTB-toeren met gidsen, epowered by Bosch

10:00 uur Easy Sunday-eMTB-ride met het KTM Pro-team naar de Hütteneckalm

vanaf 10.00 uur Kinderprogramma met activiteitencentrum en schminken

10.00 uur Start van de Junior Trophy U15 op het Marktplaats

10.00 uur Individuele starts Junior Trophy-parkoers 12" tussen Sport Zopf en de Edelweiss Apotheek

11.00 uur Individuele starts Junior Trophy-parkoers 14 - 16" tussen Sport Zopf en de Edelweiss Apotheek

11.00 uur Start van de Junior Trophy U13 Jongens op de Marktplaats

11.03 uur Start van de Junior Trophy U13 meisjes op de Marktplaats

11.30 eMTB-toeren met gidsen, epowered by Bosch

12.30 uur Individuele starts Junior Trophy-parkoers 18 - 20" tussen Sport Zopf en de Edelweiss Apotheek

12.30 uur Start van de Junior Trophy U11 jongens op de Marktplaats

13:00 uur Start Junior Trophy U9 meisjes op de Marktplaats

13.15 uur Huldigingen van de Junior-Trophy U15 en U13, aansluitend Tombola voor de jaargangen 2004-2007

13.30 Start van de Junior Trophy U9 jongens op de Marktplaats

14.00 Start van de Junior Trophy U7 meisjes op de Marktplaats

14.00 uur Individuele starts Junior Trophy-parkoers 26 - 29" tussen Sport Zopf en de Edelweiss Apotheek

14:15 Huldiging Pump the Trophy in de feesttent

14:30 Start Junior Trophy U7 jongens op de Marktplaats

14.45 uur Huldigingen Junior-Trophy U7, U9 en U11, aansluitend Tombola voor de jaargangen 2008-2015