Program

Piactéri ünnepség Bad Goisernben

newsbild

Az ORF színpadán a kiváló műsorvezetőkből álló csapat - Heinz Hörhager, Jakob Fischer és Adi Niederkorn - gondoskodik a nézők jó hangulatáról.

Ez a program száműzi az unalmat.

Július 14., péntek

10.00 órától Bike Expo a rajt-/célmezőben (20 óráig)

11.00 óra: eMTB túra vezetővel Greta Weithalerrel epowered by Bosch

12.00 órától ebéd a Díszsátorban

12.00 órától lehetőség nyílik a helikopteres terepszemlére (kb. 18 óráig)

13.00 órától gyerekprogram activ centerrel és sminkes standdal

13 óra: eMTB túra vezetővel epowered by Bosch

14.30 óra Maraton rajtszámkiosztója az általános iskolában (Volksschule ) (21 óráig)

15.00 óra: Tésztaparty és Bike & More filmdélután a díszsátorban (21 óráig)

15 óra: eMTB túra vezetővel epowered by Bosch

15.00 óra: Szerelő workshop (17.30-ig)

16.00 órától Salzkammergut ínyencfalat túra a díszsátor körül

17.00 óra Monociklis downhill edzőkör (18.30-ig)

17.00 óra Dirt bike show a rajt-/célmezőben

17.30 Sunset-menet Greta Weithalerrel epowered by Bosch

19.00 Versenyzők bemutatása és megbeszélés az díszsátorban (Festzelt)

20.00 Jubileumi buli a díszsátorban (Festzelt)

21.00 órától Goisern Böhmische LIVE a díszsátorban ( Festzelt)

Július 15., szombat

04.00 órától reggeli a Bäckerei Maislingernél (pékség)

05.00 óra: "A" táv rajtja (Marktplatz / Piactér, Bad Goisern)

05.45: eMTB túra vezetővel epowered by Bosch


07.00 órától rajtszámok kiadása a Volksschuleban (= általános iskola)

08.00 órától kb. 19 óráig helikopteres panoráma- és ingajáratok

09.00 órától Bike Expo a rajt/célmezőben (20 óráig)


09.00 óra: B táv rajtja (1. rajtblokk - menetidő 7 óra 15 perc alatt)
09.05: 2. rajtblokk - menetidő 8 óra 45 perc alatt
09.10: 3. rajtblokk - menetidő 8 óra 45 perc felett

09.45: eMTB túra vezetővel epowered by Bosch

10.00 órától gyerekprogram aktív centerrel és sminkes standdal

10.15: C táv rajtja Obertraunban (1. blokk - menetidő 4 óra 30 perc alatt)
az 1. rajtblokk előtt indul a Gravel maraton

10.18: 2. rajtblokk - menetidő 5 óra 30 perc alatt
10.21: 3. rajtblokk - menetidő 5 óra 30 perc felett

11.00: E táv rajtja (1. blokk - menetidő 3 óra 15 perc alatt)
11.05: 2. rajtblokk - menetidő 3 óra 45 perc alatt
11.10: 3. rajtblokk - menetidő 3 óra 45 perc felett

11.50: F táv rajtja
11.55: F táv rajtja - Községi Bajnokság
12.00: F táv rajtja - egykerekűek

12.15: G táv rajtja
12.20: G táv rajtja - Községi Bajnokság
12.25: G táv rajtja  - monocikli

12.30: Bosch eMTB-Trophy rajtja

12.35: eMTB túra vezetővel epowered by Bosch


13.00: D táv rajtja Bad Ischlben

13.00: E táv első célbaérői

13.05: G táv első célbaérői

13.20: F táv első célbaérői

13.30: C táv első célbaérői

14.00-19.00 óráig: rajtszámkiosztás a Volksschuleban: monocikli downhill és Junior Trophy

14.00 óra: B táv első célbaérői

14.50: "A" táv első célbaérői

16.00 óra: D táv első célbaérői

16.30: Csekk átadása a Pillangógyerekek Alapítványnak

16.45: A Bosch eMTB-Trophy díjkiosztója

17.00-18.30: a monocikli-downhill edzőköre

17.00 óra: Felső-Ausztriai Községi Bajnokság díjkiosztója - G táv

17.15: Osztrák Községi Bajnokság díjkiosztója - F táv


17.45: Korcsoportos és különdíjkiosztó - G táv

18.00 óra: Korcsoportos és különdíjkiosztó - F táv

18.30: Korcsoportos és külödíjkiosztó - E táv

19.00 óra: Korcsoportos és különdíjkiosztó - D táv

19.30: Korcsoportos és különdíjkiosztó - C táv

20.45: Flower ceremony - A táv

21.30: Korcsoportos és különdíjkiosztó - B táv

22.00 óra: Korcsoportos és különdíjkiosztó - "A" táv

22.00 órától: Happy hour a Neuwildenstein kastélyban

22.30: Csapatok díjkiosztója: Tűzoltó MTB Maraton, és Slow motion

23.00 óra: tárgyi nyeremények kisorsolása 6.500 Euro értékben a megjelent versenyzők között (A sorsjegyeket 20 óra és 22.45 között a színpad mellett felállított zöld sorsjegydobozokba dobjátok!)

23.00-02.30: After race party Gerry & Garyvel a Schloss Neuwildensteinben

23.30: A legjobb szurkolózónák díjkiosztója

Július 16., vasárnap

07.00 órától: Monocikli downhill - rajtszámkiosztás (8 óráig) a Volksschule-ban (ált. iskola)

08.00 órától: Junior Trophy - rajtszámkiosztás (13 óráig) a Volksschule-ban

09.00 órától: Bike Expo a rajt-/célmezőben (12.30-ig)

09.00 óra: monocikli downhill rajtja (célbaérés: 09.15-10 óráig)

09.30: vezetős eMTB túra epowered by Bosch

10.00 órától: gyerekprogram aktív centerrel és sminkes standdal

10.00 óra: Junior Trophy U15 rajtja a Marktplatzon (piactér)

10.00 óra: Junior Trophy Parcours 12" egyéni rajtjai a Sport Zopf és az Edelweiss Apotheke között

11.00 óra: Junior Trophy Parcours 14 - 16" egyéni rajtjai a Sport Zopf és az Edelweiss Apotheke között

11.00 óra: monocikli maraton díjkiosztója

11.00 óra: Junior Trophy U13 - fiúk rajtja a Marktplatzon

11.03: Junior Trophy U13 - lányok rajtja a Marktplatzon

11.30: vezetett eMTB túra epowered by Bosch

11.30: monocikli downhill díjkiosztója

11.45: Az Osztrák Bajnokság monocikli maraton és monocikli downhill díjkiosztója

12.00 óra: Junior Trophy U11 - lányok rajtja a Marktplatzon (piactér)

12.00 óra: Junior Trophy Parcours 18 - 20" egyéni rajtjai a Sport Zopf és az Edelweiss Apotheke között

12.00 órától ebéd a díszsátorban

12.30: Junior Trophy U11 - fiúk rajtja a Marktplatzon

13.00 óra: Junior Trophy U9 - lányok rajtja a Marktplatzon

13.00 óra: Junior Trophy Parcours 22 - 24" egyéni rajtjai a Sport Zopf és az Edelweiss Apotheke között

13.15: Junior Trophy U15 és U13 díjkiosztója, végül tombola

13.20: Junior Trophy U9 - fiúk rajtja a Marktplatzon

13.40: Junior Trophy U7- lányok rajtja a Marktplatzon

14.00 óra: JuniorTrophy U7 - fiúk rajtja a Marktplatzon

14.00 óra: Junior Trophy Parcours 26 - 29" egyéni rajtjai a Sport Zopf és az Edelweiss Apotheke között

14.45: Junior Trophy U7-U11 díjkiosztója, végül tombola