Program

Piactéri ünnepség Bad Goisernben

newsbild

Az ORF színpadán a kiváló műsorvezetőkből álló csapat - Heinz Hörhager, Jakob Fischer és Adi Niederkorn - gondoskodik a nézők jó hangulatáról.

Ez a program száműzi az unalmat.

2018

Július 12., csütörtök

18.00 óra: Monocikli downhill edzés (19.30-ig)

19 órától: Trophy bemelegítő a Werkstatt Beislban (Schloss Neuwildenstein)

19.30: Filmdoku Cape Epic a KTM Pro Teamtől és -ről a bad goiserni községházán

Július 13., péntek

09.00 órától monocikli downhill edzés (10.30-ig)

10.00 órától Bike Expo a rajt-/célmezőben (20 óráig)

11.00 óra: eMTB-technikák Greta Weithalerrel epowered by Bosch

12.00 órától grillcsirke a Díszsátorban

12.00 órától lehetőség nyílik a helikopteres terepszemlére (kb. 18 óráig)

13.00 órától gyerekprogram activ centerrel és sminkes standdal

13.00 óra: vezetett eMTB túra epowered by Bosch

13.00 óra: Monocikli downhill edzés (14.30-ig)

13.30: Maraton rajtszámkiosztója az általános iskolában (Volksschule) (20.30-ig)

14.00 óra: ingyenes Pumptrack tréning (14.45-ig)

14.30: eMTB-technikák Greta Weithalerrel

15.00 óra: Tésztaparty és Bike & More filmdélután a Díszteremben (21 óráig)

15.00 óra: Bike tour gyerekeknek Andi Goldbergerrel és a Trophy-győztes Wolfgang Krenn-nel (16.00 óráig)

16.00 óra: ingyenes pumptrack edzés (16.45-ig)

17.00 óra: Dirt Bike Show a rajt-/célmezőben

17.30: Sunset ride Greta Weithalerrel epowered by Bosch

18.00 óra: Monocikli downhill rajtja (célbaérkezések 18.15 és 19 óra között)

18.30: Autogrammok órája Andrea Limbacherrel, Andi Goldbergerrel és Christian Hoffmann-nal a Díszsátorban

19.00 óra: Versenyzők bemutatása és megbeszélés a Díszsátorban (Festzelt)

20.00 óra: Monocikli  downhill díjkiosztó a Díszsátorban (Festzelt)

20.15: Pre race party DJ Stockkal és Krautschädllel LIVE a Díszsátorban (Festzelt)

Július 14., szombat

04.00 órától reggeli a Bäckerei Maislingernél (pékség)

05.00 óra: "A" táv rajtja (Marktplatz / Piactér, Bad Goisern)

07.00 órától rajtszámok kiadása a Volksschuleban (= általános iskola)

08.00 órától kb. 19 óráig helikopteres panoráma- és ingajáratok

08.30: A polgármester köszöntője

09.00 órától Bike Expo a rajt/célmezőben (20 óráig)


09.00 óra: B táv rajtja (1. rajtblokk - menetidő 7 óra 15 perc alatt)
09.05: 2. rajtblokk - menetidő 8 óra 45 perc alatt
09.10: 3. rajtblokk - menetidő 8 óra 45 perc felett

09.45: Vezetős eMTB túra epowered by Bosch

10.00 órától gyerekprogram aktív centerrel és sminkes standdal

10.13: Gravel maraton powered by Dachstein-Salzkammergut obertrauni rajtja
10.15: C táv rajtja Obertraunban (1. blokk - menetidő 4 óra 30 perc alatt)
10.18: 2. rajtblokk - menetidő 5 óra 30 perc alatt
10.21: 3. rajtblokk - menetidő 5 óra 30 perc felett

11.00: E táv rajtja (1. blokk - menetidő 3 óra 15 perc alatt)
11.05: 2. rajtblokk - menetidő 3 óra 45 perc alatt
11.10: 3. rajtblokk - menetidő 3 óra 45 perc felett

11.50: F táv rajtja
11.55: F táv rajtja - Osztrák Községi Bajnokság

12.15: G táv rajtja
12.20: G táv rajtja - Felső-Ausztriai Községi Bajnokság
12.25: G táv rajtja  - monocikli

12.30: Bosch eMTB-Challenge supported by Trek rajtja (1. rajtblokk) a Bosch standnál

12.50: Bosch eMTB-Challenge supported by Trek rajtja (2. rajtblokk) a Bosch standnál


13.00 óra: Vezetős eMTB túra epowered by Bosch

13.00 óra: D táv rajtja Bad Ischlben

13.00 órától 19 óráig: Junior Trophy rajtszámkiosztója az általános iskolában (Volksschule)

13.00: Gravel maraton első célbaérői

13.05: G táv első célbaérői

13.10: Bosch eMTB-Challenge supported by Trek rajtja (3. blokk) a Bosch standnál

13.15: E táv első célbaérői

13.20: F táv első célbaérői

13.30: C táv első célbaérői

14.00 óra: B táv első célbaérői

14.50: "A" táv első célbaérői

15.00 óra: Vezetett eMTB túra epowered by Bosch

15.40: D táv első célbaérői

17.00 óra: Vezetett eMTB túra epowered by Bosch

17.00 óra: Felső-Ausztriai Községi Bajnokság díjkiosztója - G táv

17.15: Osztrák Községi Bajnokság díjkiosztója - F táv


17.30: Korcsoportos és különdíjkiosztó - G táv

18.00 óra: Korcsoportos és különdíjkiosztó - F táv

18.30: Sunset ride a Trophy vezetőkkel az Örök falhoz (Ewige Wand)

18.30: Korcsoportos és külödíjkiosztó - E táv

19.00 óra: Bosch eMTB Challenge supported by Trek díjkiosztója

19.30: Korcsoportos és különdíjkiosztó - D táv


20.00 óra: Korcsoportos és különdíjkiosztó - C táv

20.30: Csekkátadás a DEBRA Austria für die Schmetterlingskinder (Pillangógyerekek) számára

21.30: Korcsoportos és különdíjkiosztó - B táv

22.00 óra: Korcsoportos és különdíjkiosztó - "A" táv

22.30: Csapatok díjkiosztója (VKB Business Trophy, Feuerwehr MTB Marathon, Slow Motion versenyszám)


23.00 óra: tárgyi nyeremények kisorsolása 6.500 Euro értékben a megjelent versenyzők között (A sorsjegyeket 20 óra és 22.45 között a színpad mellett felállított zöld sorsjegydobozokba dobjátok!)

23.00-02.30: After race party DJ Stockival a Schloss Neuwildensteinben

23.30: A legjobb szurkolózónák díjkiosztója

Július 15., vasárnap

08.00 órától: Junior Trophy - rajtszámkiosztás (13 óráig) a Volksschule-ban

09.00 órától: Bike Expo a rajt-/célmezőben (12.30-ig)

09.00 órától kb. 17.00 óráig: Helikopteres panorámautak

09.00 órától kb. 12.30-ig: A Pump the Trophy egyéni rajtjai a bad goserni Pumptracknél

09.30: vezetős eMTB túra epowered by Bosch

10.00 óra: Easy Sunday eMTB ride a KTM Pro Teammel a Hütteneckalmhoz

10.00 órától: gyerekprogram aktív centerrel és sminkes standdal

10.00 óra: Junior Trophy U15 rajtja a Marktplatzon (piactér)

10.00 óra: Junior Trophy Parcours 12" egyéni rajtjai a Sport Zopf és az Edelweiss Apotheke (gyógszertár) között

11.00 óra: Junior Trophy Parcours 14 - 16" egyéni rajtjai a Sport Zopf és az Edelweiss Apotheke (gyógyszertár) között

11.00 óra: Junior Trophy U13 - fiúk rajtja a Marktplatzon

11.03: Junior Trophy U13 - lányok rajtja a Marktplatzon

11.30: vezetett eMTB túra epowered by Bosch

12.00 óra: Junior Trophy U11 - lányok rajtja a Marktplatzon (piactér)

12.00 órától grillcsirkézés a díszsátorban

12.30: Junior Trophy Parcours 18 - 22" egyéni rajtjai a Sport Zopf és az Edelweiss Apotheke között

12.30: Junior Trophy U11 - fiúk rajtja a Marktplatzon

13.00 óra: Junior Trophy U9 - lányok rajtja a Marktplatzon

13.15: Junior Trophy U13 és U15 díjkiosztója, végül tombola a 2004-2007-es évjáratok számára

13.30: Junior Trophy U9 - fiúk rajtja a Marktplatzon

14.00 óra: Junior Trophy U7- lányok rajtja a Marktplatzon

14.00 óra: Junior Trophy Parcours 24 - 29" egyéni rajtjai a Sport Zopf és az Edelweiss Apotheke között

14.15: Pump the Trophy díjkiosztója a Díszsátorban

14.30: JuniorTrophy U7 - fiúk rajtja a Marktplatzon

15.00 óra: Junior Trophy U7-U11 díjkiosztója, végül tombola a 2008-2015-ös évjáratok számára